CPMProfit – zarabianie na wyświetlaniu reklam

CPMProfit

CPMProfit jest bardzo dobrą alternatywą dla programu partnerskiego Google Adsense. Głównie zaciekawiło mnie, to że nie ma żadnych restrykcji co do samej strony www, ponieważ nasze reklamy możemy zamieścić tak samo na zwykłej stronie www, jak i na blogu, czy sklepie internetowym.
Dokładnie w taki sposób system CMP Profit umożliwia każdemu webmasterowi zarabianie na swojej stronie, poprzez samo wyświetlanie reklam graficznych na naszej stronie. Nie trzeba tak jak w przypadku Adsense zarejestrować kliknięcia w reklamę czy link. Tutaj wystarczy, że ktoś odwiedzi naszą stronę i już mamy zaakceptowane jedno wyświetlenie naszego bannera CPMProfit za które dostaniemy pieniądze.
Właśnie dzięki temu mamy pewność, że nasza strona za same wejścia przyniesie nam jakieś zyski i tylko od Nas zależy jak one będą wysokie. Poprostu wystarczy, że jakaś osoba wejdzie na naszą stronę i już mamy zarobione pieniądze. Każde pojedyncze wejście, każda odsłona się liczy. Dlatego nawet mniejsze strony, które maja nie dużą odwiedzalność, mogą zarobić z pomocą tego programu.

Wysoka konwersja i współczynnik konwersji zapewnia wysokie stawki za każdą odsłone na naszej stronie. Im większy współczynnik tym więcej możemy zarobić. Oczywiście zależne jest to między innymi gdzie umieścimy banner partnerski systemu CPMProfit. Jeśli będzie on, na przykład na samej górze na naszej stronie, zarobimy więcej. Jeśli na samym dole, zarobimy trochę mniej, ale nadal się opłaca ten system bardziej chyba niż Adsense.

Podsumowując Program Partnerski CPMProfit to: 

– Wynagrodzenie, które dostajemy za wyświetlanie banerów reklamowych na naszej stronie.

– Reklamy POP zablokowane, więc nie ma problemów z natarczywymi reklamami.

– Różne kreacje w rozmiarach 300×250 oraz 728×90.

– Bardzo wysokie stawki CPM dla wystawców z wysokim współczynnikiem konwersji.

– Minimum do wypłaty środków zgromadzonych na naszym koncie to 30 zł.

– CMPProfit płaci za wszystkie zaakceptowane odsłony, nie tylko za unikalne wejścia z pojedynczego adresu IP.

– Wypłaty z programu partnerskiego realizowane s? po 16 dniach od zlecenia realizacji.

– Płatności realizowane są za pośrednictwem systemu PayPal, więc transakcja odbywa się błyskawicznie.

– Z każdego poleconego partnera mamy 10% jego zarobków, więc całkiem niezła stawka.

Krok pierwszy to rejestracja w CPMProfitREJESTRACJA ) A następnie musimy zgłosic do akceptacji witrynę lub witryny, gdzie chcemy wyświetlać nasze reklamy partnerskie. Akceptacja następuje zazwyczaj w ciągu kilku godzin, maksymalnie do 48h. Później już tylko musimy umieścić na stronie kod wybranego formatu reklamy i zacząć zarabiać za każdy wyświetlony banner reklamowy.

REJESTRACJA

(kliknij aby się zarejestrować CPMPROFIT)

Komentowanie i pingowanie zostały wyłączone.

Komentowanie wyłączone.